•  Poplatok za stravu od 1. 9. 2022:

Prihlásiť sa na stravovanie alebo odhlásiť sa zo stravovania je potrebné najneskôr do 14.00 hod. v predchádzajúci pracovný deň.  V prípade choroby dieťaťa cez víkend alebo štátny sviatok je možné odhlásiť dieťa do 7,30hod  ráno v daný deň.

Odhlásiť zo stravy nie je možné v daný stravovací deň a to z dôvodu dodržiavania všeobecne záväzných právnych predpisiovpre školské stravovanie , / Napr. Zásady správnej výrobnej praxe - HACCP a pod./

V prvý deň choroby dieťaťa  je možné neodhlásenú stravu /bod 1/ odobrať do jednorázových nádob, ktoré poskytne školská jedáleň, ktorá nezodpovedá za zdravotnú bezpečnosť stravy. /Jednorázové nádoby sú spoplatnené 0,30 € za kus. / Ďalšie dni neprítomnosti dieťaťa v školskom zariadení je potrebné včas odhlásiť /bod 1/.

Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Možnosť odhlasovania zo stravovania:

• telefonicky na tel. č. 051/ 7789 880 alebo na mobil: 0908 606 497
          • osobne v ŠJ pri MŠ - kuchyňa

Súhlas zákonného zástupcu dieťaťa

Svojím podpisom udeľujem súhlas prevádzkovateľovi informačného systému - ŠJ pri MŠ Demjata so spracovaním osobných údajov dieťaťa, ktorého som zákonným zástupcom. Som si vedomý/á, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Svojím podpisom potvrdzujem, že beriem na vedomie všetky vyššie uvedené podmienky organizácie režimu a podmienky stravovania.

Spôsob úhrady príspevku na stravovanie: Príspevok na stravovanie zákonný zástupca dieťaťa uhrádza do 10.dňa v daný mesiac.

IBAN:   SK035600 0000 0088 1440 7009    Prima Banka.

(Do poznámky uviesť meno a priezvisko dieťaťa, názov mesiaca a rok )

ZÁPISNÝ LÍSTOK